SsangYong Musso Grand Türkiye’de!

SsangYong Musso Grand Türkiye’de!

SsangYong Musso Grand, Türkiye pazarına girdiğinden beri büyük talep görmeye devam ediyor. SsangYong aksesuar meraklılarını cezbeden nice detaya sahip aracın birçok özelliği bulunuyor.

SsangYong Grand Musso

Koreli üretici, geçtiğimiz sene Cenevre’de tanıttığı modeli, bu yıl ülkemizde satışa sundu. Teknik özellikleri kadar kaslı gövdesi, çizgileri, ve konfor odaklı detaylarıyla pikap sevenlerin karşısına çıkan model oldukça ilgi gördü.

SsangYong Musso Grand Özellikleri!

Yük taşımak için talep eden sürücüleri unutmayan Ssangyong, kullandığı katlanabilir halkalarla büyük iş başarıyor. Modelin, 4 katmanlı şasi ile üretilmesi diğer pikaplara oranla daha sessiz bir sürüş imkanı sağlıyor. SsangYong offroad donanım konusunda ayrıca önem taşıyan bu özellik, konforu daha da artırıyor.

SsangYong Musso Grand

Modelin etrafını çevreleyen stop lambalar, şık görünümle birlikte çarpıcı, dinamik, heybetli bir duruş sergiliyor.

SsangYong Musso Grand

Sürücü kabinin içiyle de dikkatleri üzerine çeken pikap, kendi kendini kilitleyen akıllı anahtarı, uzun yolculukları hissettirmeyen konforlu koltukları ve üst seviye hoparlör desteğiyle temiz ses çıkışını sağlıyor. SsangYong offroad ekipman ile ilgilenenlerin ilgisini çeken bir diğer konu ise 8′ multimedya ekranın bulunması oluyor. Apple CarPlay ve Android Auto sistemlerini destekleyen pikap, multimedia ekrandan telefon kullanımını sağlıyor. Heybetli görüntüsü ve iri kasasından ötürü park etmesi zor gibi görünen aracın, geri dönüş kamerası tüm zorluğu ortadan kaldırıyor.

SsangYong Musso Grand

Manuel ve otomatik vites imkanı sunan model, 2.2 litre turbo dizel motor tercih ederken, 4×4 ve 4×2 modellere de yer veriyor. 181 HP güç üreten motor sayesinde, araç heybetli görüntüsünü taşıyabiliyor.

SsangYong Musso Grand

Maksimum hızı ise 172 kilometre saat olan aracın güvenlik konusunda da oldukça hassas davrandığını kanıtlayan çok sayıda özelliği bulunuyor. Cruise kontrol, fren destek sistemi (BAS), Elektronik Fren Kuvveti Dağılımı (EBD), çekiş kontrol sistemi (TCS), çift hava yastığı, acil durdurma sinyali (ESS), yokuş kalkış asistanı(HSA), yokuş iniş kontrolü (HDC) ve devrilme koruması (ARP) gibi detaylar konforlu ve güvenli bir yolculuğu garantiliyor.