Hakkımızda

2006 yılından beri pikap ve offroad araç aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren Pikap Dizayn, hizmet ve kalite değerleri, yenilikçi anlayışı ve müşteri memnuniyeti ile pikap ve offroad araç aksesuar sektöründe öncü bir firmadır. 

Pikap ve offroad araç aksesuarları sektöründe öncü bir firma olan Pikap Dizayn, ulusal ve uluslararası platformlarda, vizyoner ve emin adımlarla ilerlemektedir. Bu doğrultuda 2017 yılında, Türkiye’nin en büyük plastik aksam üreticilerinden biri olan Safari Otomotiv firmasına ortak olmuş, Pikap Dizayn firmasının güçlü yapısını daha da güçlendirmiştir.

Kalite standartlarını da tescilleyen Pikap Dizayn; TSE Seri Tadilat Uygunluk, Uluslararası ISO 9001 Kalite tescil belgeleri ile müşterilerine kalite ve güven taahhüdü sağlamıştır. 

Türkiye’nin her yerine hızlı ve güvenilir teslimat sağlayan Pikap Dizayn, aynı zamanda Türkiye’nin her yerinde montaj desteği de sağlamaktadır. 

Pikap Dizayn ailesi olarak profesyonel idare ve montaj ekibimiz ile beraber; müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini esas alarak aracınıza kendi aracımız gibi bakıp, istekleriniz doğrultusunda çalışmak en önemli misyonumuzdur.