Mitsubishi L200 Triton Tanıtıldı!

Mitsubishi L200 Triton Tanıtıldı!

Mitsubishi, pikap modelini yeniledi!Resmi olarak tanıtımı yapılan araç, motor versiyonları ve yenilenen yüzüyle karşımıza çıktı. Mitsubishi L200 aksesuar ve teknik yenilikleriyle göz kamaştırıyor. Heybetli görünüşünün yanı sıra konfor odaklı yapılan yeni dokunuşlar da pikapların tercih sebebi olacağını gösteriyor.

Mitsubishi L200

Triton, led farları ve turuncu rengi, dijital yenilikleri sayesinde heyecan uyandırıyor. Siyah ve turuncunun güzel ahengini gördüğümüz pikap, akıllı “Mitsubishi Connect” alt yapısını barındırıyor. Araçta bulunan farlar, klima, korna ve daha fazlasını doğrudan akıllı telefon aracılığıyla uzaktan müdahale imkanı sunuyor.

Mitsubishi L200

Yenilenen pikapların motoru ise, 2,4 litrelik dört silindirli dizel. Turbo desteği sunan bu motor için üç farklı versiyon kullanıcıya sunuluyor. İlk alt basamaktaki alternatif 148 beygir(110 KW/150 PS) ve 330 Nm tork, diğer orta seviye basamak ise 181 beygir (135 kW/184 PS) ve 430 Nm tork, en üstte yer alan versiyon 201 beygir (150 kW/204 PS) ve 470 Nm tork üretiyor.

Mitsubishi L200

Mitsubishi L200 kabin alternatifleriyle karşımıza çıkıyor. Eski modelden daha hafif olduğu da firma tarafından açıklandı. Marka, yeni bir çelik malzeme kullandıklarından dolayı daha hafif olduğunu belirtti.

Parçalanmış far tüm dikkatleri üstüne çekmeyi başarıyor. Izgarası da oldukça kaslı bir görünüme sahip. Bu haliyle adeta Amerikan tarzını sergiliyor.

Mitsubishi’nin yeni L200’leri sektörde yerini almaya hazırlanıyor.