Isuzu D-Max Yenilendi!

Isuzu D-Max Yenilendi!

Isuzu D-Max yeni jant tasarımı ve heybetli ön ızgarasıyla artık daha dinamik bir yapıda! Yenilenen pikap sektörde yerini aldı.,Detayları beraber inceleyelim.

Isuzu D-Max Yenilendi!

Yenilenen yüzüyle D-Max sektöre hızlı bir giriş yaptı. Hem yeni teknik özellikleri hem de dinamik görünümüyle yeni pikap markanın en iddialı modellerinden olmaya devam ediyor. Dört ayrı donanım paketiyle sınırların ötesine geçen araç, yedi ayrı donanımıyla da farklı alternatifler sunuyor. Isuzu D-Max offroad koşulları için olduğu kadar şehir hayatına da uyumlu sürüş konforu ve performansı sunuyor. “V-Cross” ve “V-Joy” serileri Isuzu D-Max aksesuar sevenler için tercih imkanı sağlıyor.

Isuzu D-Max

Hem kara da hem su da!

Kullanıcı tercihlerinde iki farklı yol izleyen Isuzu, “V-Go” donanımıyla en genel ve kapsamlı iş gücü odaklı hazırlanırken, “V-Life” seri iş gücüyle birlikte kişisel tercihler ve gündelik kullanımlar için dizayn edildi. 2020 yılı itibariyle tamamı değişen ve gelişen pikap, yüksek performans motoruyla karşımıza çıkıyor. Kuvvetli süspansiyonu, güçlü frenlemesi ve güvenlik önemlerini çoğaltan şasisiyle tüm iddialı özellikleri bir arada bulunduruyor. Bununla birlikte “V-Go” ve “V-Life” iki versiyonu da 800 mm sudan geçebilecek donanımına sahip.

Yakıt tüketimi konusunda da övgü alan model, Euro 6D emisyon standartlarına uyumlu motoruyla yer alıyor. Paketlerin tümünde 800 mm’lik sudan geçiş yüksekliği bulunuyor. Ayrıca yaklaşıp uzaklaşma açılarından ötürü tüm zorlu sürüş koşullarında oldukça yüksek manevra kabiliyeti sunuyor.Isuzu D-Max Yenilendi!

 

Isuzu D-Maz 4×4 versiyonları sahip olduğu kilit sistemiyle offroad aksesuar sevenlerin arayışlarına yanıt veriyor. Işık ve yağmur sensörleri ilk göze çarpan teknik detaylar oluyor. Ayrıca arka radar, kör nokta algılama sistemi, stereo kamera da bulunuyor. Bununla birlikte (ADAS) ileri sürüş destek sistemiyle de pikap kullanıcılarına üst sınırda sürüş güvenliği sağlıyor. Dokunmatik 9 inç multimedya ve kablosuz Apple Car Play, Android Auto bağlantı, çift bölge dijital klima özelliğiyle de Isuzu D-Max pikap dünyasındaki yerini sağlamlaştırıyor.

 

Isuzu D-Max Yenilendi!