2023 Ford Ranger Wildtrak Türkiye’de!

2023 Ford Ranger Wildtrak Türkiye’de!

2023 Ford Ranger, Wildtrak paketiyle artık satışta. Yeni model 21 Haziran itibariyle Türkiye’de satışa sunuldu.

2023 Ford Ranger

2023 Ford Ranger, pikap hayranlarının ilgisini çekmeye devam ediyor. Yeni pikap Wildrak paketiyle Türkiye’de de satışa sunuldu. 2023 model yılı olan aracın, Wildtrak donanımı 2.0L Ecoblue 205PS dizel motor seçeneği ve 10 ileri otomatik şanzıman ile birlikte satışta yerini aldı.

 

2023 Ford Ranger Wildtrak Türkiye'de!

Ford Türkiye’nin yaptığı açıklamada, daha güçlü ve daha teknolojik olacağını belirttiği pikap, eşsiz tasarımıyla ilgi odağı oluyor. Ranger aksesuar meraklıları için de daha cesur ve daha güçlü çizgileri barındırıyor.

 

2023 Ford Ranger

Gelişen teknik detaylarıyla da adından sıkça söz ettirecek paket, e-4WD sistemi, 240 Volt ve 400 Watt’a kadar güç sağlayabilen yerleşik invertör, 800 mm su derinliğinde bile yolculuğunu sürdürebilme kapasitesi, 3.5 tona kadar çekme ve 1 tona kadar taşıma gücüyle yenilenen araç, çift kabinli olarak satılıyor.

Çeşitli Ford Ranger kabin ve diğer Ranger aksesuarlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

2023 Ford Ranger Wildtrak Türkiye'de!

Yeni araçta sürücüler ve yolcular için ayrı ayrı ayarlanabilir klimalar yer alıyor. Ayrıca 10 farklı yöne ayarlanabilir bel destekli sürücü koltuğu da keyifli ve konforlu sürüş imkanı sağlıyor. Çevresini dilediğiniz gibi aydınlatabileceğiniz bölgesel dış aydınlatmalar da araca farklılık katıyor. Bununla birlikte, 8 inç dijital gösterge paneli dikey formda büyük bir merkezi dokunmatik ekranı da barındırıyor. Birçok farklı gelişmiş sürüş yardımcısını da sürücüsüne sunan model, Güney Afrika’da üretiliyor.

2023 Ford Ranger Wildtrak Türkiye'de!