2022 Volkswagen Amarok Yeni Teaser!

2022 Volkswagen Amarok Yeni Teaser!

2022 Volkswagen Amarok yeni teaser’lar ile geldi. Pikap sevenleri oldukça heyecanlandıran yeni görseller, merak uyandırıyor.

2022 Volkswagen Amarok için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Volkswagen ticari araç departmanı  “Volkswagen Commercial Vehicles” merakla beklenen 2022 Amarok için yeni görseller paylaştı. Geri sayımın sürdüğü modelde, yeni teknik özellikler de belirtilmeye başlandı.

2022 Wolkswagen Amarok

Amarok alternatifli motor seçenekleri ile karşımıza çıkacak. Güçlü bir V6 TDI’ın gelmek üzere olduğunu belirten Volkswagen, Amarok R modeli için müjde verdi. Ranger Raptor benzeri çok güçlü ve performansı kuvvetli bir pikap göreceğimizi doğruladı.

2022 Volkswagen Amarok

2022 Volkswagen Amarok, Ford işbirliği ile üretilecek. Yeni nesil araçların Ranger ile T6 platformunu kullanacağını da anlıyoruz. Boyutlarıyla da değişim gösteren pikaplar, eski modelinden 100 mm daha uzun ve 40 mm daha geniş boyutlarda olacak. Amarok aksesuar tutkunları için merak uyandıran bu teknik detaylarla Amarok, heybetli bir görünüm sunacağa benziyor.

2022 Volkswagen Amarok

Volkswagen Commercial’da yetkili Albert-Johann Kirzinger yeni teaser’lar ile ilgili yaptığı açıklamada, Pick-up’ların farklı, etkileyici ön tasarımlarını, arkadaki bagaj tarafında da büyük harflerle yazılan karizmatik bir Amarok imzasıyla vurguladıklarını ve bagaj tarafındaki çift kabinin görsel bir uzantısı olan stil çubuğu sayesinde bir kez daha Amarok‘un gövdesi aerodinamik olarak güçlü bir seviyeye getirdiklerini aktardı.

2022 Amarok’un yeni render çalışmalarında iç mekan yer almıyor. Fakat daha önce paylaşılan çalışmalarda dijital gösterge paneli ve dikey yerleşimli multimedya ekranı olduğunu görmüştük. Çift renkli döşeme, sunroof gibi Amarok aksesuar ve ayrıntılar da yeni araçlarda olacak diğer detaylar arasında yerini almıştı.

2022 Volkswagen Amarok

Yeni nesil Amarok‘un bu yıl içinde piyasada olması bekleniyor. Tam tarih için bir açıklamada bulunmayan Volkswagen, ilerleyen aylarda müjdeli haberi vereceğe benziyor.