2022 Ford Ranger Yeni Detayları!

2022 Ford Ranger yeni detayları ile pikap sevenlerin karşısında! Ford, yeni modelde çamurlukların daha da büyüyeceğini duyurdu.

2022 ford ranger

Ford, yeni pick-up modellerini tanıtmaya başladı. Tayland’da yakalanan son casus görüntülerden sonra yeni fotoğraflar paylaşan pikap devi firma, ayrıntılarla dikkatleri üzerine çekiyor. İşte 2022 Ford Ranger’ın detayları:

2022 Ford Ranger Teknik Özellikleri

Karşımıza çıkan özelliklerin başında, değişen kamuflajlar yer alıyor. Kalın kamuflajların yerine gelen açık kaplamalar alışılmışın dışında duruyor.

Ford Ranger aksesuar sevenleri heyecanlandıran diğer özellik ise, yenilenen tasarımıyla LED arka lambalar oluyor. Arka tampon köşeleri, çamurlukların genişlemesi de Ranger aksesuar dünyasının yeni simgeleri haline geleceğe benziyor.

2022 ford ranger

İncelemeye devam ettiğimizde yenilenen jant tasarımı dikkat çekiyor. Ford, tüm modellerinde kullandığı renklerlerle her daim adından bahsettiriyor. Ranger modifiye alanında, iddiasını sürdürdüğünü kullandığı renkli tonlarla yeniden gözler önüne seriyor.

2022 Ford Ranger

Yeni Ranger, pikap dünyasında artık daha önemli bir durumda yer alıyor. Ford ve VW arasındaki bağlantının bir parçası olduğundan yeni çıkacak Amarok için de resmen bir temel görevi görüyor. Teknik özellikleriyle ilgili onaylanmış bilgiler Ford tarafından paylaşılmasa da, bazı detaylar piyasada konuşuluyor. Bunlar arasında özellikle beş silindirli 3.2 litrelik dizelin üretiminin sonlandırılacağı yer alıyor. Daha sonra Raptor’un piyasaya bağlı olarak V6 dizel ve benzinli motorlara sahip olacağı konuşuluyor.

2022 Ford Ranger

Toplam 365 beygir gücü ve 680 Nm tork için 2.3 litrelik dört silindirli turbo benzinli motorun, bir elektrik motoruyla birleştirildiği söyleniyor. Başlangıç seviyesi versiyonların çift turbo dizel 2.0 litrelik dört silindirli bir motor olacağı söylentiler arasında yer alsa da kesinleşmiş bir bilgi bulunmuyor. Ayrıca, 15,5 inçlik dokunmatik bir ekranın yer alacağı da diğer konu başlıkları arasında bulunuyor.