2021 Nissan Navara Yeni Yüzü PRO 4X

Japon markası 2021 Nissan Navara yeni yüzü Pro 4X ile tanıtıldı.

2021 Nissan Navara, dış tasarımıyla Amerikan havası verirken, ızgarasıyla Titan’a benzetiliyor. Navara Pro 4X oldukça heybetli ve agresif görünüyor. Yenilenen farlarıyla da dikkat çeken pikap, C formlu gündüz farları ve Bi-Led farlarla da modern çizgilerini koruyor. Arka lambalar ve bagaj kapağı ise dikkat çeken diğer özellikleri arasında yer alıyor.

2021 Nissan Navara

Yükleme bölümünün kapasitesini arttıran 2021 Nissan Navara’nın, arka aksını da güçlendirdiği dikkatlerden kaçmadı. Navara offroad tutkunlarını memnun eden bir gelişme de arka tamponuna ulaşmayı kolaylaştıran yeni bir basamağın eklenmesi oldu.

2021 Nissan Navara

2021 Nissan Navara

2021 Nissan Navara, 2.3 turbo dizel motorda değişiklik yapmadı. Kullanımını sürdürmeye devam edeceği, pikap hayranlarına duyuruldu.

Japon devi, arka koltukların minderlerinde de değişiklikler sundu. Konfor odaklı tasarlanan araçta, ön ve yan camlarda yer alan lamine bölümler kullanım rahatlığının esas alındığını bir kez daha kanıtladı.

2021 Nissan Navara

Yeni Navara’nın, düşük hızda manevra kabiliyeti ve genel olarak direksiyon tepkisi daha kuvvetli seviyelere taşındı. Nissan, offroad donanım sevenler için de direksiyonda yeni modern çizgiler yer alıyor. Nissan dünyasında yer alan diğer araçlarda olduğu gibi yeni Navara’nın direksiyon simidi yenilenirken bununla birlikte Android Auto ve Apple CarPlay destekli multimedya ekran da tasarıma eklendi.

2021 Nissan Navara

 

2021 Nissan Navara güvenlik tedbirlerini en iyi seviyeye çıkardı. 360 derece görüş imkanı sağlayan sistemde 4 kamera bulunuyor. Bu kameralar ön çarpışma uyarısı, acil durum freni, yağmur sensörü gibi durumlarda görüş imkanı sunuyor. Ayrıca düşük hızlarda yakındaki engelleri tespit eden kontrol desteği de yeni modele eklenmiş durumda. Offroad takip monitörü düşük hızda dört çeker modu, pikap severlere büyük kolaylık sağlıyor. Japon devi her detayıyla Navara kullanıcılarını oldukça memnun edeceğe benziyor.

 

2021 Nissan Navara

2021 Nissan Navara Aksesuar

Yapılan güncellemeleriyle Navara aksesuar tutkunlarını heyecanlandıran pikap modeli, kaput altında yenilik sunmadan piyasadaki yerini almaya devam edecek.

Navara Pro 4x, turuncu dokunuşlar, karartılmış tasarım incelikleriyle oldukça dikkat çekiyor. Nissan, Offroad lastiklerini ise pakete dahil tutuyor.

2021 Nissan Navara

2021 Nissan Navara

Nissan yayınladığı basın bülteninde ilk olarak Taylan’da satışa çıkacağını belirtti. İlerleyen dönemde ise diğer pazarlarda aktif olacağını duyurdu.