Yeni Amarok İlk Görseliyle Sevenlerinin Karşısında!

Yeni Amarok İlk Görseliyle Sevenlerinin Karşısında!

Yeni Amarok’tan İlk İpucu!

Volkswagen, heyecanla beklenen yeni Amarok‘un detaylı ipucu görselini sevenleriyle paylaştı. Yeni nesil Volkswagen Amarok uzun süredir beklenen görseli için ipucu verdi. İşte Volkswagen Amarok hakkında uzun süredir beklenen son gelişmeler…

İlk çizimleri geçen sene paylaşılan Volkswagen Amarok, tek kapılı görünürken son paylaşımında iki kapı olacağını gösterdi. Araçta dikkat çeken diğer özellikler arasında; LED aydınlatmalar, bagaj demirleri ve tavan rayları bulunuyor.

Aracın ön kısmında oldukça heybetli, iri bir görüntü dikkat çekiyor. Kaslı yapıda olan motor kaputu bulunuyor. Tampon bölümünde ve ızgara kısmında yeni değişiklikler söz konusu. Izgarayla tam bir bütün olan ince yapılı farların yanında “x” şekline benzediği konuşulan ön tampon dikkat çeken çekiyır. Şu an piyasada bulunan araçlarla kıyasladığımızda, yeni modelin heybeti, aracın en belirgin özelliği olacak gibi duruyor. Bu yeni model için tanıtım tarihi söylenti şeklinde konuşuluyor, net tarihi henüz açıklanmış değil. Gösterilen ilgiden ötürü de yeni görsellerin düzenli olarak piyasaya sızdırılacağı söylentiler arasında yer alıyor.

Amarok donanım tutkunlarının en çok merak ettiği konulardan biri olan teknik özellikler hakkında ise henüz ipucu yer almıyor.

YENİ AMAROK HEYBETİ!

Paylaşılan eskiz çizimlerde, VW güçlü hatlarını koruyor. Volkswagen yeni nesil araçlarında kullandığı güncel çizgilere bu araçta da yer vereceğe benziyor.

Eksiz çizimlerin biraz abartıldığını deneyimlediğimiz otomotiv sektöründe, jantlar ve arazi lastikleri dikkat çekerken, çizilmemiş olan kapı kolları merak uyandırıyor.

 

Yeni Amarok

YENİ AMAROK VE FORD ORTAKLIĞI

Volkswagen ve Ford, ticari araçları için anlaşma sağlarken, bu yeni modelinin üretiminde de birlikte adım atacağı konuşuluyor.

Çıkan haberler yeni modelin, Ford Ranger Raptor gibi güçlü bir versiyonun da olacağı yönünde. Bu versiyonun isminin Amarok R olarak adlandırabileceği tahmin ediliyor.

GELECEK YIL TANITILACAK

Yeni nesil Volkswagen, 2022 yılı içinde tanıtılmasının planlandığı konuşulan diğer konular arasında yer alıyor. Ayrıca daha önceden bildiğimiz yeni Ford Ranger araçların da üretildiği Güney Afrika’da bulunan Ford Silverton fabrikasında tekerleri ilk kez dönmeye başlayacak.

Sevilen pikap modeli Amarok aksesuar ve donanımıyla tercih sebebi olmaya devam edeceğe benziyor.