Toyota Hilux Aksesuar Tutkunlarını Sevindiren Haber!

Toyota Hilux Aksesuar Tutkunlarını Sevindiren Haber!

Toyota Hilux aksesuar tutkunlarını heyecanlandıran yeni modeliyle karşımıza çıktı. Toyota‘nın sevilen pikap modelli Türkiye’de satışa sunuldu. Teknik özellikleri ve yenilenmiş zengin versiyonuyla Toyota  sevenleri kendine bir kez daha hayran bıraktı.

Toyota Hilux Aksesuar

Pikap, iç ve dış tasarımında oldukça yenilik bulunduruyor. 4×2 ve 4×4 çekiş sistemlerini 4 ayrı donanım paketiyle sunuyor. Manuel ve otomatik şanzıman arasında tercih yapma imkanı da sunuyor.

 

Araç, dış tasarımdaki çizgilerini korumaya devam ediyor. Yeni teknolojiyle kendine has tasarımını birlikte sürdürmesi Toyota Hilux aksesuar sevenleri yeniden kendine bağlıyor. Toyota, farklı 8 renk seçeneği sunuyor. Ayrıca tasarımda 18 inç ölçülerinde 2 ayrı jant seçeneği de bulunuyor. Toyota Hilux offroad donanım isteyen kullancılar için krom eklentiler de sunuluyor.

Toyota Hilux yükseltme kullanımı da, pikapların daha korunaklı olmasını sağlıyor. Ayrıca daha tarz ve sportif bir görünüm katıyor.

Göz Kamaştıran İç Tasarım

Toyota Hilux Aksesuar

Toyota Hilux yenilenen koltukları ve iç hacmiyle dikkat çekiyor. Deri ve kumaş olmak üzere iki ayrı şık döşeme seçeneği sunuyor. Orta konsolda 8 inç boyutunda Toyota Touch 2 yer alıyor. Direksiyonda beyaz dikişler kullanırken, kokpit bölümünde açık ve koyu tonlar tercih edildiği gözlemleniyor. Seçimini ferahlıktan yana kullanan Toyota, şıklığını yeni modelinde de sürdürüyor.

Şerit Takip

Hilux, ön bölümündeki kamerayla, aktif şekilde yolun izlenmesini sağlıyor. Kameranın bu verileri aracı şeritte tutuyor. Gerekli durumlarda direksiyona anlık müdahalede de bulunabiliyor.

toyota hilux aksesuar

Toyota, ön kısma yerleştirdiği sensörler ile hareket halinde de yaya ve bisikleti algılayabiliyor. Hem sürücü hem de etrafındaki insanlara ekstra güvenlik sağlıyor. Fren yapıldığında sürücüyü destekleme özelliği de bulunuyor. Opsiyonel sunulan hizmetler arasında yer alıyor.

Toyota Hilux aksesuar

Araçta, adaptif hız sabitleme özelliği de bulunuyor. Öndeki araçla arasındaki takip mesafesini seçilen hız ayarında koruyor ve ani durumlarda frenleme yapıyor.

Toyota Hilux Donanım Paketleri

Hilux, tek bir motor seçeneği sunuyor. 4 ayrı donanım paketi ve Invincible donanımıyla sevenlerinin karşısına çıkıyor.

toyota hilux aksesuar

Araç tek bir motor sergiliyor. Bu motorda 150 HP güç üreten dizel yakıt türü tercih ediliyor.

Yalnızca Adventure donanımda manuel şanzıman sunuluyor. Hi-Cruiser ve Invincible donanımlarında sadece otomatik şanzıman bulunuyor.