2022 Isuzu D-Max AT35 Tanıtıldı!

2022 Isuzu D-Max AT35 Tanıtıldı!

2022 Isuzu D-Max AT35 pikap hayranlarına tanıtıldı. Hızla yenilik yapan rakiplerinin arkasında kalmak istemeyen Isuzu, oldukça beğenilen ve dünya sıralamasında sağlam bir yer edinen D-Max serisine bir yenisine ekledi.

2022 Isuzu Dmax

Kelimenin tam anlamıyla dev bir araç tasarlayan Isuzu, piyasaya hızlı bir giriş yapacağa benziyor. Alışılanın aksine bu defa araçta Isuzu imzasını göremiyoruz. D-Max modeli olan pikapın Arctic Trucks ile ortak geliştirdiği yeni araçta hem teknik hem de şık düzenlemeler yapılmış. D-Max modeli olan aracın Arctic Trucks ile ortak olarak geliştirilen bu özel versiyonunda, Isuzu D-Max aksesuar hayranlarını cezbedecek çok fazla özellik bulunuyor.

2022 Isuzu Dmax

Hem kasada yapılan yenilikler hem lastiklerin tasarımıyla dev bir pikap haline D-Max AT35, heybetli bir görüntü sergiliyor. Isuzu D-Max modifiye tutkunlarını heyecanlandıran bu görsellere daha yakından baktığımızda, serinin V-Cross modeline dayandığını görüyoruz. Türkiye’deki modellerden farklı olarak yeni seride, Arctic Trucks dokunuşlarını daha bariz gözlemliyoruz.

2022 Isuzu Dmax

Aracın bu dev görüntüsüyle birlikte değişen süspansiyon sistemi de diğer yenilikler arasında yerini alıyor. Bilsten süspansiyon kullanılarak daha da yükselen 2022 Isuzu D-Max AT35 heybetli görüntüsüne bu sayede kavuşuyor.

2022 Isuzu Dmax

Aracın lastiklerinde çok daha geniş bir çerçeve için zemin hazırlanmış. Arazi şartlarında bile gücünü ispat edebilecek düzeyde olan bu devin, lastikleri 35 inç olarak tasarlanmış. Ön kısmındaki yenilikler ve düzenlemelerle kuvvetli bir görüntüye sahip olan 2022 Isuzu D-Max AT35, Isuzu yükseltme meraklılarına aradığını veriyor.

2022 Isuzu Dmax

2022 Isuzu D-Max AT35, çekiş sistemi 4×4 olarak piyasada yerini alıyor. Diferansiyel kilidi gibi teknik tüm olumlu gelişmeler ise V-cross paketine dayanıyor. Çok iddialı bir duruşla rakiplerinin karşısına çıkmaya hazırlanan pikap, motor kısmında değişiklik yapmıyor. 1.9 litre dizel motor sabit kalıyor. 360 Nm tork değerine çıkan motoru, 165 beygirlik gücüyle tüm zorlu koşullara uyum sağlayacağını gözler önüne seriyor.

 

2022 Isuzu D-Max AT35 Tanıtıldı!

2022 Isuzu D-Max AT35 Tanıtıldı!

2022 Isuzu D-Max AT35 Tanıtıldı!

2022 Isuzu D-Max AT35 Tanıtıldı!

Aracın dış kısmında yer alan tüm yenilikler kadar iç kısımda da görsel farklılıklar bulunuyor. Bu modelin AT35 versiyonu olduğunu her alanda göstermek isteyen Isuzu, döşemelerde dikişler ve kaplamalara yer vermiş. Yan basamaklarda da modelin simgesine yer veriliyor. Isuzu aksesuar alanında büyük yeniliklere adım atan 2022 Isuzu D-Max adından sıkça bahsettireceğe benziyor.

Sınırlı sayıda olacak satışların yakında başlayacağını belirten Isuzu, fiyatlarla ilgili ön bilgilendirmeyi henüz duyurmadı.