2022 Ford Ranger Splash Tanıtımda Göz Kamaştırdı!

 

2022 Ford Ranger Splash tanıtımda göz kamaştırdı. Yeni dikişleri ve rengiyle adından çokça söz ettireceğe benzeyen pikap, sınırlı sayıda üretilecek!

 

2022 Ford Ranger Splash

Ford, geçtiğimiz günlerde “Splash” ve “Splash Limited Edition” adında iki ayrı paketi duyurdu. Biraz daha renk paketi olarak adlandırılabilecek olan bu özel paket dönem dönem gelen özel versiyonlardan yalnızca biri. Ford, tek seferlik renklerde olacak pikapları, birkaç ayda bir sınırlı sayıda piyasaya süreceğini de açıkladı. Sınırlı sayıda olacak pikaplar, 18 inç mat siyah jantlara sahip olacak. Ayrıca iç ve dış kaplamaları da beraberinde getirecek. Ranger modifiye meraklılarını heyecanladıran bu özellikler, oldukça talep göreceğe benziyor.

2022 Ford Ranger Splash

2022 Ford Ranger Splash paketi 18 inç 12 kollu mat siyah jantları, turuncu siyah yan grafikleri ve turuncu ızgara burun delikleriyle hayranlarının karşısına çıkacak. Parlak siyah vurguların süslediği alanlar, çamurluklardan, ızgara, tamponlar, yan ayna kapakları, tekerlek dudak çıtalarına kadar uzanıyor. İç dizaynda ise, turuncu dikişler mükemmel bir detay katıyor. Koltuklar, direksiyon simidi, park freni, vites kolu ve bagajı da dahil olmak üzere tüm araçta bu dikişler yer alıyor.

Splash pakette Lariat modeller ise ön ve arka kol dayamalarda ve gösterge panelinde de turuncu dikişleriyle karşımıza çıkıyor.

2022 Ford Ranger Splash

2022 Ford Ranger Splash

2022 Ford Ranger Splash

 

2022 yılında da adından sıkça bahsettirecek olan Ranger, ızgara kısmında da turuncu renklerle karşımıza çıkıyor. Ford logosu, turuncu ve siyah renk ahengiyle tasarımını daha da iddialı hale getiriyor.

2022 Ford Ranger Splash

2022 Ford Ranger Splash

Ranger aksesuar hayranlarına sunulan 2022 Splash, yeni renk ve özellikleriyle dikkat çekerken, FX4 veya FX2 paketleriyle tercihe sunuluyor. Teslimatların yıl sonundan önce başlayacağını belirten Ford, Ranger ekipman dünyasında iddiasını sürdürmeye devam ediyor.